Polecane gazetki

Apteka dr Zdrowie - gazetki promocyjne

Ocena sieci
3.9 (33 głosy)

Brak gazetek

Opinie o sieci Apteka dr Zdrowie
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • Agnieszka
  • 26/06/2015
Ja też nie jestem zadowolona z obsługi w aptece dr Zdrowie w CH Reduta. Handlują głównie kosmetykami i suplementami, leki na receptę muszą dopiero zamawiać. Personel niegrzeczny i nieoperatywny, nie potrafi ściągnąć z hurtowni przez 2 m-ce preparatu,który do innych aptek przychodzi kilka razy na m-c. Telefon jak już odbiorą, to odpowiadają tak, jakby telefon oderwał ich od gaszenia pożaru.
Default avatar
  • Edyta
  • 19/03/2014
Obsługi w CH Reduta nie można zaliczyć ani do profesjonalnej, ani do uprzejmej, ani nawet na średnim poziomie. Obsługująca mnie Pani była bardzo arogancka, nieuprzejma i zdecydowanie nie pomocna. Jej odpowiedzi są typu „no przecież..”, z wielkim westchnięciem i podniesieniem brwi, zupełnie jakby chciała okazać, że zapytało się o najgłupszą rzecz na świecie.
Najbliższe sklepy sieci Apteka dr Zdrowie
Apteka dr Zdrowie znajdziesz w tych centrach handlowych
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.